Skip to content

Link to accessibility

Masthead Internal - Muligheter Resultater

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

Administrerende direktør Kathrine Mehlin
e-post: Kathrine.Mehlin@alliance-healthcare.no

Supply Chain & Operations direktør Patrik Fardow
e-post: Patrik.Fardow@alliance-healthcare.no

Salgssjef Werner Petersen
e-post: Werner.Petersen@alliance-healthcare.no

Distribusjonssjef Siri Sindig
e-post: Siri.Sinding@alliance-healthcare.no

Kundeservicesjef Hilde Moberg
e-post: hilde.moberg@alliance-healthcare.no

Administrasjons- og HMS-leder Anne Heireng

e-post: anne.heireng@alliance-healthcare.no

Farmasøytisk Faglig Ansvarlig Line K. Ruud

e-post: line.ruud@alliance-healthcare.no